RSF5JT3K30
MFR.Part #
RSF5JT3K30
JLCPCB Part #
C7302869
Description
-55℃~+235℃ 3.3kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS