RSF5JT4K30
MFR.Part #
RSF5JT4K30
JLCPCB Part #
C7064263
Description
-55℃~+235℃ 4.3kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS