RSF5JT1K30
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF5JT1K30
JLCPCB Part #
C7064255
Package
Plugin,D8xL24.5mm
Description
-55℃~+235℃ 1.3kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS