RSF5JT240R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF5JT240R
JLCPCB Part #
C5878217
Package
Plugin,D8xL24.5mm
Description
-55℃~+235℃ 240Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS