RNCF1210DTC2K32
MFR.Part #
RNCF1210DTC2K32
JLCPCB Part #
C2501763
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 200V 333mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS