RSF5JT240K
MFR.Part #
RSF5JT240K
JLCPCB Part #
C6459920
Description
-55℃~+235℃ 240kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS