RSF5JT1K80
MFR.Part #
RSF5JT1K80
JLCPCB Part #
C5896509
Description
-55℃~+235℃ 1.8kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS