RSF5JB5K60
MFR.Part #
RSF5JB5K60
JLCPCB Part #
C7064245
Description
-55℃~+235℃ 5.6kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS