RSF2JB5K60
MFR.Part #
RSF2JB5K60
JLCPCB Part #
C3474907
Description
-55℃~+235℃ 2W 5.6kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS