RSF1JB5K60
MFR.Part #
RSF1JB5K60
JLCPCB Part #
C2643960
Description
-55℃~+235℃ 1W 5.6kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS