RSF3JT6R20
MFR.Part #
RSF3JT6R20
JLCPCB Part #
C7064222
Description
-55℃~+235℃ 3W 6.2Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS