RSF5JT6R20
MFR.Part #
RSF5JT6R20
JLCPCB Part #
C5878230
Description
-55℃~+235℃ 5W 6.2Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS