RSF3JT1R20
MFR.Part #
RSF3JT1R20
JLCPCB Part #
C6283631
Description
-55℃~+235℃ 1.2Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS