RSF1JTR910
MFR.Part #
RSF1JTR910
JLCPCB Part #
C2589573
Description
-55℃~+235℃ 1W 910mΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS