RSF3JB51R0
MFR.Part #
RSF3JB51R0
JLCPCB Part #
C3508089
Description
-55℃~+235℃ 3W 51Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS