RSF3JB56R0
MFR.Part #
RSF3JB56R0
JLCPCB Part #
C2645315
Description
-55℃~+235℃ 3W 56Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS