RSF3JB15R0
MFR.Part #
RSF3JB15R0
JLCPCB Part #
C2645330
Description
-55℃~+235℃ 15Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS