RSF3JT2R20
MFR.Part #
RSF3JT2R20
JLCPCB Part #
C2592458
Description
-55℃~+235℃ 2.2Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS