RSF3JB13R0
MFR.Part #
RSF3JB13R0
JLCPCB Part #
C2645168
Description
-55℃~+235℃ 13Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS