RSF3JT6R80
MFR.Part #
RSF3JT6R80
JLCPCB Part #
C6665818
Description
-55℃~+235℃ 3W 6.8Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS