RSF3JT16K0
MFR.Part #
RSF3JT16K0
JLCPCB Part #
C2592442
Description
-55℃~+235℃ 16kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS