RSF3JA10R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF3JA10R0
JLCPCB Part #
C3485286
Package
Plugin,D6xL17.5mm
Description
-55℃~+235℃ 10Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS