RSMF3FT49K9
MFR.Part #
RSMF3FT49K9
JLCPCB Part #
C2591843
Description
-55℃~+235℃ 3W 49.9kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS