RSF2JT7R50
MFR.Part #
RSF2JT7R50
JLCPCB Part #
C3577739
Description
-55℃~+235℃ 2W 7.5Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS