RSMF3JBR100
MFR.Part #
RSMF3JBR100
JLCPCB Part #
C2645162
Description
-55℃~+235℃ 100MΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS