RSF2JT1R20
MFR.Part #
RSF2JT1R20
JLCPCB Part #
C2590253
Description
-55℃~+235℃ 1.2Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS