RSF2JT8R20
MFR.Part #
RSF2JT8R20
JLCPCB Part #
C2590246
Description
-55℃~+235℃ 2W 8.2Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS