ERG-3SJ332A
MFR.Part #
ERG-3SJ332A
JLCPCB Part #
C5735234
Description
-55℃~+235℃ 3.3kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS