RSF2JB5K20
MFR.Part #
RSF2JB5K20
JLCPCB Part #
C5871680
Description
-55℃~+235℃ 2W 5.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS