RSF2GTR100
MFR.Part #
RSF2GTR100
JLCPCB Part #
C2592222
Description
-55℃~+235℃ 100MΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS