RSF2GT1R00
MFR.Part #
RSF2GT1R00
JLCPCB Part #
C2591050
Description
-55℃~+235℃ 1Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS