RSF2GTR150
MFR.Part #
RSF2GTR150
JLCPCB Part #
C2592219
Description
-55℃~+235℃ 150mΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS