RSF2GT270R
MFR.Part #
RSF2GT270R
JLCPCB Part #
C2591062
Description
-55℃~+235℃ 270Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS