WW3FB6K04
MFR.Part #
WW3FB6K04
JLCPCB Part #
C7414260
Description
-55℃~+350℃ 3W 6.04kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS