CF14GB150K
MFR.Part #
CF14GB150K
JLCPCB Part #
C5963967
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 150kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±2% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS