RSF1GT270R
MFR.Part #
RSF1GT270R
JLCPCB Part #
C3494851
Description
-55℃~+235℃ 1W 270Ω Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS