RSF2FT5R11
MFR.Part #
RSF2FT5R11
JLCPCB Part #
C3523090
Description
-55℃~+235℃ 2W 5.11Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS