RSF2FTR511
MFR.Part #
RSF2FTR511
JLCPCB Part #
C2591820
Description
-55℃~+235℃ 2W 511mΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS