RSPF2FT5R11
MFR.Part #
RSPF2FT5R11
JLCPCB Part #
C2591816
Description
-200ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 5.11Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% 插件,D4xL11mm Through Hole Resistors ROHS