RSF2FT47K0
MFR.Part #
RSF2FT47K0
JLCPCB Part #
C2591783
Description
-55℃~+235℃ 2W 47kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS