RSF3JT11R0
MFR.Part #
RSF3JT11R0
JLCPCB Part #
C5871682
Description
-55℃~+235℃ 11Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS