RSF1FT47K0
MFR.Part #
RSF1FT47K0
JLCPCB Part #
C2590773
Description
-55℃~+235℃ 1W 47kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS