RSF1JT100K
MFR.Part #
RSF1JT100K
JLCPCB Part #
C2584886
Description
-55℃~+235℃ 100kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS