RSF1JT100R
MFR.Part #
RSF1JT100R
JLCPCB Part #
C2584309
Description
-55℃~+235℃ 100Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS