RSF1JT180K
MFR.Part #
RSF1JT180K
JLCPCB Part #
C3459627
Description
-55℃~+235℃ 180kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS