RSF1FB5K60
MFR.Part #
RSF1FB5K60
JLCPCB Part #
C3462285
Description
-55℃~+235℃ 1W 5.6kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS