RSF1GT68R0
MFR.Part #
RSF1GT68R0
JLCPCB Part #
C2590478
Description
-55℃~+235℃ 1W 68Ω Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS