RSF1GT680R
MFR.Part #
RSF1GT680R
JLCPCB Part #
C2590791
Description
-55℃~+235℃ 1W 680Ω Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS