RSF1FB6K81
MFR.Part #
RSF1FB6K81
JLCPCB Part #
C2644228
Description
-55℃~+235℃ 1W 6.81kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS