RV221K10T
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RV221K10T
JLCPCB Part #
C2441677
Package
Plugin
Description
140V 180V 2.5kA 220V 32J 360V 400mW 450pF@1kHz 插件 Varistors ROHS